Обласна творча група з проблеми ""Використання синтезу мистецтв у художньо-творчому розвитку дошкільників"


22.03.2018 - 1 засідання,  ДНЗ №161 "Сніжинка" м.Запоріжжя

22 березня 2018 року розпочала свою роботу обласна творча група педагогів закладів дошкільної освіти Запорізької області з проблеми "Використання синтезу мистецтв у художньо-творчому розвитку дошкільників". І засідання відбулося на базі дошкільного навчального закладу №161 "Сніжинка" Запорозької міської ради Запорізької області.  До складу групи увійшли 22 педагоги: вихователі-методисти, вихователі, музичні керівники, керівники гуртків ЗДО і студій м. Запоріжжя, Енергодар, Мелітополь, Вільнянськ.  

Старший викладач кафедри дошкільної освіти Шульга Л.М. привітала учасників творчої групи з початком роботи, зазначила важливість поліхудожнього виховання в творчому розвитку особистості дитини дошкільного віку і наголосила на меті, завданнях і планах роботи групи на 2018-2019 роки. Діяльність творчої групи спрямована на пошук ефективних шляхів художньо-творчого розвитку дошкільників, використання синтезу мистецтв,  різних форм, методів і прийомів арт-педагогіки на заняттях художньо-естетичного циклу в закладах дошкільної освіти. 

На першому засіданні педагоги ознайомилися з досвідом роботи колективу ДНЗ №161: музичного керівника Саханенко Євгенії Михайлівни, вихователів -  Богданович Наталії Германівни, Бойко Олени Григорівни. Фахівці на заняттях у групі дітей середнього дошкільного віку продемонстрували комплексний підхід до розвитку емоційної чуттєвості і творчих здібностей дітей засобами  музики і різних видів художньої діяльності. 

Дякуємо всім педагогам, хто доїхав на захід, не зважаючи на погодні умови, а також педагогам і адміністрації дошкільного закладу №161 за презентацію досвіду. Сподіваємося на плідну співпрацю у вирішенні завдань обласної творчої групи.