Обласна творча група з проблеми ""Використання синтезу мистецтв у художньо-творчому розвитку дошкільників"

10.05.2018 - 3 засідання, ЗДО №100 "Гармонія" м.Запоріжжя

10 травня 2018 року обласна творча група педагогів закладів дошкільної освіти Запорізької області з проблеми "Використання синтезу мистецтв у художньо-творчому розвитку дошкільників" зібралась на чергове ІІІ засідання в закладі дошкільної освіти  №100 "Гармонія" Запорозької міської ради Запорізької області.  В засіданні взяли участь 22 педагоги: вихователі-методисти, вихователі, музичні керівники, керівники гуртків ЗДО і студій м. Запоріжжя, Енергодар, Мелітополь, Вільнянськ.  Обласну творчу групу привітала вихователь-методист  Солов'ян Юлія Леонідівна, сповістила про те, що це перше засідання обласної творчої групи,  що відбувається в закладі, презентувала освітнє середовище, історію  відродження ЗДО та управлінсько-методичні підходи до організації освітнього процесу.

Старший викладач кафедри дошкільної освіти Шульга Л.М. ознайомила учасників творчої групи з планом  і практичними завданнями засідання, перспективними напрямами в методичній діяльності творчої групи на наступний період, подякувала вихователя ЗДО "Іскринка" м.Запоріжжя Вельможко Л.І. за підготовлені тези до участі в ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи». 


 

Вихователь Самойленко Анна Тихонівна, член обласної творчої групи, познайомила колег із художньою  практикою своєї роботи і запропонувала  майстер-клас з використання холодного фарфору у виготовленні стилізованих фігурок тварин Африки. Члени творчої групи із натхненням ліпили і прикрашали декором фігурки тварин. Під час "запікання" фарфору в печі педагогам було запропоновано екскурсію по території закладу. Виготовлені вироби педагоги-художники подарували закладу "Гармонія" для облаштування виставки в холі ЗДО.

Кафедра дошкільної освіти дякує директору ЗДО № 100 "Гармонія" Канцедал Наталі Володимирівні і педагогічному колективу за організацію 3 засідання обласної творчої групи.